11 Temmuz 2010 Pazar

Gerçeğin Peşinde - Infamous (2006 ) Filmini İndir

0 yorum


http://www.imdb.com/title/tt0420609/

Tür : Dram / Biyografi
Yönetmen : Douglas McGrath
Yapım : 2006, ABD
Süre : 110 dk.

Oyuncular
Toby Jones (Truman Capote) , Gwyneth Paltrow (Kitty Dean)
Sandra Bullock (Nelle Harper Lee) , Isabella Rossellini (Marella)
Daniel Craig (Perry Smith) , Jeff Daniels (Alvin Dewey)
Michael Panes (Gore Vidal) , Terri Zee (Nancy Hickey)

Filmin Konusu
Bir Truman Capote biyografisi daha... Yazarın Soğukkanlılıkla isimli kitabını yazma sürecinde araştırmaları sırasında karşılaştığı ilginç olaylar üzerine olan bu ikinci filmin yönetmeni, Douglas McGrath. Yazar ile katil arasındaki ilişkinin bu filmde çok daha detaylı bir şekilde işlendiğini belirtelim.

2006 Oscar'larında, başarı elde eden ve başrol oyuncusu Philip Seymour Hoffman'a En İyi Erkek Oyuncu ödülünü getiren Capote filminden sonra bir ikinciye ne gerek vardı demeyin. Filmin oldukça önemli yıldız isimlerle dolu olması ve bu isimlerden biri olan Sandra Bullock'un "Bu filmdeki her bir rol o kadar iyi yazılmış ki, herkes bu filmde yer almak isterdi. sözleri, merak uyandırıyor.


gerçeğin peşinde, gerçeğin peşinde izle, gerçeğin peşinde filmi, gerçeğin peşinde filmini izle, gerçeğin peşinde online izle, gerçeğin peşinde kesintisiz izle, gerçeğin peşinde sinema filmi, gerçeğin peşinde full seyret, gerçeğin peşinde film bilgileri, gerçeğin peşinde filminin konusu, infamous, infamous izle, infamous oyna, infamous filmi, infamous filmini indir, gerçeğin peşinde indir, gerçeğin peşinde filmini indir, gerçeğin peşinde download, ...

0 yorum: