1 Temmuz 2010 Perşembe

Geleceğe Dönüş 1 - Online Sinema İzle

0 yorum
Geleceğe Dönüş 1 film izle


Geleceğe Dönüş 1 Film Bilgileri :


Yapım:1985,ABD
Tür:Aile,Aksiyon,Bilim Kurgu,Komedi,Macera
Yönetmen:Robert Zemeckis
Senaryo:Robert Zemeckis, Bob Gale
Senaryo (Kitap):Robert Zemeckis, Bob Gale

Geleceğe Dönüş 1 Filmi Hakkında :


Geleceğe Dönüş 1, 1985 yılında çekilmiş olmasına rağmen yılların eskitmediği ve hala sinema severlerce oldukça beğenilen bir film olarak izleniyor. Filmin orjinal ismi : "Back To The Future" .

Çok ilgi çekici bir konusu olduğunu düşünüyorum. Sinemalar.com'dan aldığım özeti okuyun: "Dönemin özellikle tasarımıyla öne çıkan otomobillerinden olan bir DeLoran'ın içine gizlenmiş icat, Marty'i yanlışlıkla 50'lere geri götürür. Sorumsuz delikanlı bu gösterişsiz Amerikan kasabasında bir kazaya yol açar ve müstakbel anne ve babasının tanışmasına engel olur. Böylece kendisi de hiç doğmamış olacağı için bu durumu düzeltmesi gerekmektedir. Ama hayat sandığından daha karmaşıktır ve sorumluluk kelimesinin anlamını öğrenmek zorundadır."

Tekrar tekrar izleyebileceğiniz harika bir bilim kurgu filmi...

Geleceğe Dönüş 1 Filmi :


Geleceğe Dönüş 1, filmini tek part olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.Anahtar Kelimeler : geleceğe dönüş, geleceğe dönüş izle, geleceğe dönüş filmi, geleceğe dönüş serisi, geleceğe dönüş 1, geleceğe dönüş 1 izle, geleceğe dönüş 1 filmini izle, geleceğe dönüş online izle, geleceğe dönüş full izle, online sinema izle, ...

0 yorum: