3 Ağustos 2010 Salı

Diriliş: Vampir Avcısı - Rise: Blood Hunter (2007) Online İzle

0 yorum

Tür : Gerilim / Korku / Gizem / Aksiyon
Gösterim Tarihi : 6 Temmuz 2007
Yönetmen : Sebastian Gutierrez
Yapım : 2007, ABD
Süre : 94 dk.

Oyuncular
Lucy Liu (Sadie Blake) , Robert Forster (Lloyd)
Cameron Richardson (Collette) , Allan Rich (Harrison)
Samantha Shelton (LA Weekly Editor) , Kevin Wheatley
James D'Arcy (Rahip) , Michael Chiklis (Clyde Rawlins)
Cameron Goodman (Kaitlin)

Filmin Konusu
Başarılı bir araştırmacı gazeteci olan Sadie, Los Angeles'ta gizli bir tarikat üzerine araştırmalar yapmaktadır. Özellikle genç ve modern insanları hedef seçen bu tarikatın altında korkunç gerçekler yatmaktadır.

Ağına düşürdüğü gençlerin hepsi ortadan kaybolmaktadır, ama Sadie araştırmaları sonrasında aslında bu insanların hepsinin ölmüş olduğunu anlar. Tüm bu işin arkasındaki kişiye son derece yaklaşmışken kendisi de kurban olmaktan kurtulamaz. Artık gerçekleri dışarıdan araştıran bir gazeteci değildir, bizzat yaşayan bir kurbandır.

Gothika, Ölümcül Kargo gibi filmlerin senaristi olarak tanıdığımız Sebastian Gutierrez, üçüncü yönetmenlik denemesi olan Diriliş: Vampir Avcısı'nda gerilimin sularında dolaşıyor.Diriliş: Vampir Avcısı, Diriliş: Vampir Avcısı izle, Diriliş: Vampir Avcısı seyret, Diriliş: Vampir Avcısı filmi, Diriliş: Vampir Avcısı filmini izle, Diriliş: Vampir Avcısı full izle, Diriliş: Vampir Avcısı indirmeden izle, Diriliş: Vampir Avcısı online izle, Diriliş: Vampir Avcısı full izle, Rise: Blood Hunter, Rise: Blood Hunter torrent, Rise: Blood Hunter wiki, Rise: Blood Hunter cast, Rise: Blood Hunter oyuncuları, Rise: Blood Hunter imdb, Rise: Blood Hunter film bilgileri, Rise: Blood Hunter izle seyret, Rise: Blood Hunter yahoo, Rise: Blood Hunter 2, Rise: Blood Hunter megavideo, Rise: Blood Hunter seyret, ...

0 yorum: