12 Temmuz 2010 Pazartesi

Garfield Geri Dönüyor Filmini İzle

0 yorumHarika bir komedi - animasyon filmi karşınızda. :) Bu filmde gülmemek imkansız. Okan Bayulgen'in sesiyle Garfield Geri Dönüyor filminde gerçek dünya ile çizgi dünya arasında sıkışmış bir Garfield olacak karşınızda.

Bu filmde Garfield severlerin en büyük şikayeti filmin çizgi film şeklinde oluşu. Bu açıdan birazcık küçüklere hitap ettiği düşünülse de tamamen yanlış bir düşünce. :) Ailecek izlenebilecek eğlenceli ve maceralı bir Garfield filmini aşağıdan indirin. İndirmeyen bin pişman.. :)

Tür : Komedi / Animasyon / Aile
Gösterim Tarihi : 16 Kasım 2007
Yönetmen : Mark A.Z. Dippé
Yapım : 2007, ABD
Süre : 74 dk.

Filmin Konusu
Çizgi bant yıldızı olmanın tekdüzeliğinden sıkılan Garfield, gazete sayfasından firar ederek “gerçek dünyanın” yolunu tutar. Gerçek bir ev kedisi olarak düşük profilli hayat yaşarken, gazete baskıya girmeden geri dönmediği takdirde çizgi serinin iptal edileceğini öğrenir.

Ancak bugüne kadar gerçek dünyaya kaçan hiçbir çizgi karakter, sonradan geri dönmeyi başaramamıştır. Üstelik birtakım şeytani güçler, onun çizgi roman dünyasına geri dönüşüne engel olmaktadır.

"Şişko ve tembel kedi üşenmedi, sevenleri için filmlerini üçledi..."


garfield, garfield izle, garfield filmi, garfield çizgi filmleri, garfield serisi, garfield serisini indir, garfield indir, garfield resimleri, garfield oyunları, Garfield Geri Dönüyor, Garfield Geri Dönüyor izle, Garfield Geri Dönüyor filmi, Garfield Geri Dönüyor filmini indir, Garfield Geri Dönüyor download, Garfield Geri Dönüyor izlemek isytiyorum, Garfield Geri Dönüyor full izle, Garfield Geri Dönüyor online izle, Garfield Geri Dönüyor türkçe izle, Garfield Geri Dönüyor türkçe dublaj izle, Garfield Geri Dönüyor okan bayulgen in sesiyle izle, ...

0 yorum: