10 Temmuz 2010 Cumartesi

İnfazcı - The Punisher (2004) Türkçe Dublaj/DVDRip

0 yorum

Tür: Macera / Aksiyon
Gösterim Tarihi: 24 Eylül 2004
Yönetmen: Jonathan Hensleigh
Yapım: 2004, ABD
Süre: 124 dk.

Oyuncular
Thomas Jane (Frank Castle/The Punisher) , John Travolta (Howard)
A. Russell Andrews (Jimmy Weeks) , James Carpinello (John Saint)
Ben Foster (Spacker Dave) , Laura Elena Harring (Livia Saint)
Tom Jane (Frank Castle) , Roy Scheider (Baba Frank Castle)
Mark Collie (Harry Heck) , Rebecca Romijn-Stamos (Joan)

Filmin Konusu
FBI ajanı Frank Castle bir süreliğine yaşadığı hayattan uzaklaşıp dinlenme kararı almıştır. Amacı son görevini de başarıyla tamamladıktan sonra karısı ve oğluyla Londra’ya taşınıp sakin bir hayat sürmektir.

Her ne kadar son görevini başarsada Castle istediği huzurlu yaşama kavuşamaz. Çıkan çatışmada mafya liderlerinden Hoeard Saint’in oğlu da uyuşturucu satıcılarıyla beraber ölmüştür ve Saint oğlunun intikamını alabilmek için Castle’ın ailesini öldürtür. Saint’in adamları Castle’ın da öldüğünü zannederek olay yerinden kaçarlar ancak O bir mucize eseri hayatta kalmayı başarır.

Sahip olduğu her şeyi yitiren Castle’ın artık hayatta tek amacı kalmıştır, O’na bu acıyı yaşatan herkesi bulma ve cezalandırma. Engellenemez bir ölüm makinesine dönüşür ve silahlarını belirleyip ailesinin katillerinin peşine düşer. Marvel’ın beyazperdeye transfer olmuş kahramanlarından Punisher’ın uyarlaması olan Cezalandırıcı/Frank Castle’ı Thomas Jane canlandırıyor, karşısına kötü adam olarak çıkansa John Travolta.

İnfazcı filmini aşağıdan partlar halinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca İnfazcı (The Punisher) filminin fragmanıda aşağıda bulunmaktadır.


infazcı, infazcı izle, infazcı filmi, infazcı filmini izle, infazcı indirmeden izle, infazcı full izle, infazcı online izle, infazcı indir, infazcı partlar, infazcı download, infazcı torrent, infazcı link, infazcı full indir, infazcı full download, infazcı tek link indir, the punisher, the punisher izle, the punisher filmi, the punisher indir, the punisher download, the punisher torrent, the punisher 2004, the punisher oyuncuları, the punisher film bilgileri, infazcı 1, infazcı 2, infazcı türkçe dublaj download, the punisher infazcı fragman, full film indir, ...

0 yorum: