15 Ağustos 2010 Pazar

Mr. Brooks Filmini İzle

0 yorum
Mr. Brooks

Earl Brooks (Kevin Costner) başarılı bir iş adamı ve iyi bir aile babasıdır. Herşeyin mükemmel olması takıntısının dışında hiç bir anormalliği yokmuş gibi görünen adamı, Portland Ticaret Odası tarafından Yılın İş Adamı olarak seçildiği sırada tanırız. Aslında, konforlu ve şık evinde karısı ve kızıyla sakin ve mutlu bir hayat süren Bay Brooks’un sakladığı korkunç bir sırrı vardır. Earl Brooks, bölünmüş bir kişiliğe sahiptir ve onun Marshall (William Hurt) adını verdiği karanlık kişiliği, bir seri katildir. Yaklaşık iki yıldır cinayet işlememiş olan Brooks, bu süre içinde isimsiz alkoliklerin toplantılarına devam etmiş ve bir anlamda bağımlılığını başkalarıyla paylaşarak suçluluk duygusunu hafifletmiştir. Ne var ki, Marshall, içinde yaşadığı bedeni kısa bir süre için de olsa ele geçirir ve Brooks’u bir çifti öldürmeye iter. Basın, genellikle sevişen çiftleri öldüren ve cinayetlerden sonra onların parmak izlerini bırakan bu katili Parmakizi Katili olarak adlandırır ve işlediği cinayetler dehşetle takip edilir. Earl Brooks, son cinayetini işledikten sonra etrafı temizlerken, perdelerin açık olduğunu farkeder. Hemen ertesi gün adının Smith olduğunu söyleyen bir adam çıkagelir ve cinayeti gördüğünü ve hatta fotoğrafını çektiğini söyleyerek şantaj yapar. Smith’in tek istediği, bir sonraki cinayeti birlikte işlemeleridir. Brooks, Marshall’ın etkisinden kurtulmaya çalışırken devreye, cinayetleri araştıran Tracy Atwood asında bir dedektif (Demi Moore) girer.

Brooks, Atwood hakkında bir araştırma yapar ve kadının 60 milyon dolarlık bir serveti olduğunu fakat polislik yapmayı tercih ettiğini öğrenir. Kötü bir boşanma davası içinde olan kadının içeri tıktığı bir suçlu da onu öldürmeye yemin ederek hapisten kaçmıştır. Atwood ve Brooks arasında polis-suçlu ilişkisinin dışında bir yakınlaşma yaşarken, Brooks’un kızı Jane, okulda işlenen bir cinayet için soruşturmaya alınır. Acaba, Brooks’un kızı da kendisi gibi karanlık bir ruha mı sahiptir.

Orijinal Adı : Mr. Brooks Yönetmen : Bruce A.Evans Oyuncular : Kevin Costner, William Hurt, Demi Moore, Dane Cook, Jason Lewis. Yapım : Psikolojik Gerilim-Drama 2007 ABDMr. Brooks, Mr. Brooks izle, Mr. Brooks filmi, Mr. Brooks seyret, Mr. Brooks tv8, Mr. Brooks tv8 de bugün, Mr. Brooks tv de bugün, Mr. Brooks televizyonda, Mr. Brooks filmini bedava izle, Mr. Brooks online izle, Mr. Brooks full izle, Mr. Brooks türkçe dublaj izle, Mr. Brooks altyazılı izle, Mr. Brooks indir, Mr. Brooks download, Mr. Brooks imdb, ...

0 yorum: