21 Temmuz 2010 Çarşamba

Köpek Oteli - Hotel For Dogs Online İzle

0 yorum


Andi (Emma Roberts) ve küçük kardeşi Bruce (Jake T. Austin), evde hayvan beslenmesine kesinlikle izin verilmeyen bir kasabada yaşamaktadır. Buna rağmen gizli gizli besledikleri Friday adlı köpeklerini artık daha fazla saklayamayacakları bir noktaya gelmişlerdir. Bir gün tesadüfen karşılarına çıkan terk edilmiş bir otel binasını görünce Andi’nin aklına bir fikir gelir. İçinde zaten birkaç köpeğin yaşadığı bu ıssız oteli köpekler için harika bir yuvaya dönüştüreceklerdir.

Kararın verilmesinden sonra küçük Bruce’un mekanik dehası devreye girer. Gündelik eşyaları mekanik mucizelere dönüştürme görevini o alır. Ardından komşu çocukların da yardımıyla ıssız oteli büyüleyici bir köpek cennetine dönüştürmek için kolları sıvarlar. Burası sadece Friday için değil, bulabilecekleri her köpek için sıcacık bir yuva olacaktır.

Ancak otelden gelen sürekli köpek havlamalarının kuşku uyandırması ve köpek yakalayıcılarının dikkatini çekmesi üzerine, Andi ile Bruce, köpekleri oraya kimin yerleştirdiğinin anlaşılmasını önlemek için ellerindeki her imkana başvuracaklardır.

Film Bilgileri
Yapım:2009 - ABD, Almanya
Tür:Aile, Komedi, Macera
Yönetmen:Thor Freudenthal
Senaryo:Lois Duncan, Mark Mccorkle, Jeff Lowell, Robert Schooley
Senaryo (Kitap):Lois Duncan
Yapımcı:Lauren Shuler Donner, Jason Clark
Müzik:John Debney, The Beach Boys

köpek oteli ile ilgili anahtar sözcükler:

köpek oteli izle, köpek oteli fragman, köpek oteli seyret köpek oteli filmini izle, köpek oteli filmi izle, köpek oteli oyunu,

köpek oteli film, köpek oteli sinema, köpek oteli online izle, köpek oteli filmini full izle, indirmeden sinema izle,

online sinema izle, hotel for dogs, hotel for dogs izle,...

0 yorum: