9 Temmuz 2010 Cuma

Paris'ten Sevgilerle Filmini İzle (Sinema İzle)

0 yorum
Oaris'ten Sevgilerle Afiş

Film Bilgileri

Yapım:2010 ~ Fransa
Tür:Aksiyon, Gerilim, Suç
Yönetmen:Pierre Morel
Senaryo:Adi Hasak Senaryo
(Kitap):Luc Besson
Yapımcı:Luc Besson, India Osborne
Görüntü Yönetmeni:Michel Abramowicz
Müzik:David Buckley
Dağıtım:UIP Filmcilik
Süre:1 saat 32 dk
Gösterim Tarihi:25 Haziran 2010 (Türkiye)


Film Hakkında

Pierre Morel’in yönettiği ve John Travolta, Jonathan Rhys Meyers, Kasia Smutniak ile Richard Durden’in oynadığı Paris’ten Sevgilerle (From Paris with Love), 25 Haziran 2010’da UIP Filmcilik dağıtımıyla TMC Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Fransa’daki Amerikan Büyükelçiliği’nde görevli James Reece’in (Jonathan Rhys Meyers) Paris’te kıskanılacak bir hayatı ve güzel bir Fransız sevgilisi vardır. Elçilikte CIA için alt düzey bir görevde çalışmaktadır. Ancak tek istediği daha yüksek mertebeli bir ajan olmak ve gerçek aksiyon almaktır. Üst düzey görevli olarak bir işe atandığında, ne kadar şanslı olduğuna inanamaz. Ta ki yeni ortağı özel ajan Charlie Wax (John Travolta) ile tanışıncaya kadar. Ateş etme meraklısı, nüktedan ve herhangi bir hizbe bağlı olmayan Wax, terörist bir saldırıyı durdurmak için Paris’e gönderilir. Paris’in yer altı dünyasını kurşun yağmuruna tutmaya başladığında James masa başı işine dönmek için can atar. Ne zamanki James peşinde oldukları suç örgütünün hedefinde olduğunu keşfeder, kendisi için dönüş olmadığını anlar. Sonraki 48 saat içinde hala hayatta kalabilmesi için, Wax tek umuttur.

Başrollerini JOHN TRAVOLTA ve JONATHAN RHYS MEYERS’ın üstlendiği nonstop aksiyon komedi tarzı filmin yönetmenliğini Pierre Morel, yapımcılığını ise Virginie Besson-Silla gerçekleştirmiştir.


Filmin Fragmanı aşağıda bulunmaktadır.

paristen sevgilerle izle, paristen sevgilerle türkçe dublaj, paristen sevgilerle fragman, paristen sevgilerle film, paristen sevgilerle polisiye film, polisiye filmler izle, paristen sevgilerle online izle, paristen sevgilerle fragman, from paris with love ...

0 yorum: