3 Temmuz 2010 Cumartesi

Moral Bozukluğu ve 31 Filmini İzle

0 yorum

Moral Bozukluğu ve 31 yerli film izle

Moral Bozukluğu ve 31 Film Bilgileri :


Yapım:2009, Türkiye
Tür:Komedi
Yönetmen:Uluç Ali Kılıç, Gönenç Uyanık, Ali Yorgancıoğlu
Senaryo:Kaan Sezgin, Ali Yorgancıoğlu, Ozan özcan, Deniz Alnıtemiz
Yapımcı:Ali Yorgancıoğlu, Dirty Cheap Creative

Moral Bozukluğu ve 31 Filmi Hakkında :


Öncelikle film tamamiyle şeyinin (uçkurunun) peşine düşmüş iki genci konu alıyor. :)

Bu iki genç eğer 1 hafta içinde sevişmezlerse şeyleri Eros tarafından kesilecektir. Bu süre içerisinde geçen olaylar sizi ve izleyen herkesi gülmekten kırıp geçirecek. :)

Bu filmin en ilginç yanı toplam 14 saatte çekilmiş olması. 14 saatte böylesine komik ve eğlenceli bir filmi bizlere sunan tüm oyunculara, set ekibine, .. v.s teşekkür ederiz. :)

...

Eros:

-bugün benim için ne yaptın?


Şişe çevirme oyununda gözlüklü arkadaşa sorulan sorular... filmin en ilgi çekici gülmekten kırıp geçiren yerleri... :))


...


Filmin son sekiz dakikasında yönetmen bu filmi neden çektiğini de anlatıyor.

Diyor ki ” Ben burada oturuyordum. Bir gün evimin hemen önünde bir film sahnesi çekeceklerdi ve yağmur makinaları v.s herşeyleri vardı. Kızın birisi burada taksi beklerken çekilen sahneyi tam on dört saatte çektiler ! Bunun üzerine ben de dedim ki on dört saatte bir uzun metraj film çekeriz!

Aslında uzun metraj film çekme iddiası üzerine yapılan film olmuş Moral Bozukluğu ve 31 filmi...


Sonuç olarak; Argo kelimelerin biraz yoğunlukta olmasına karşın moral bozukluğuna birebir. :) Asla kaçırmayın...Moral Bozukluğu ve 31 Filminin Download Linkleri :Moral Bozukluğu ve 31 Filmi :


Anahtar Kelimeler : moral bozukluğu ve 31, moral bozukluğu ve 31 izle, moral bozukluğu ve 31 filmi, moral bozukluğu ve 31 filmini izle, moral bozukluğu ve 31 filmi full izle, moral bozukluğu ve 31 full izle, moral bozukluğu ve 31 indirmeden izle, moral bozukluğu ve 31 online izle, moral bozukluğu ve 31 indirmeden full izle, moral bozukluğu ve 31 online sinema izle, moral bozukluğu ve 31 indir, moral bozukluğu ve 31 indirme linkleri, moral bozukluğu ve 31 tek link indir, moral bozukluğu ve 31 kesintisiz izle, moral bozukluğu ve 31 bedava izle, moral bozukluğu ve 31 filmini indir, moral bozukluğu ve 31 full indir, moral bozukluğu ve 31 bedava izle, moral bozukluğu ve 31 izlesene, moral bozukluğu ve 31 sinema izle, sinema izle, online sinema izle, ...

0 yorum: